FRAC Warszawa - kasjer-sprzedawca

Data dodania: 11 kwiecień 2019Ogłoszenie: 9739
  • FRAC Warszawa - kasjer-sprzedawca - zdjęcia

Nowo otwierany sklep FRAC w Warszawie na ul. Puławskiej (dzielnica Mokotów) zatrudni pracowników na stanowiska: kasjer-sprzedawca i magazynier.
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie: 3500 zł brutto plus premia,
-umowę o pracę na pełny etat,
- bony towarowe,
- dopłaty do karnetów sportowych.
Zakres obowiązków:
- obsługa klientów (kasjer-sprzedawca),
-wykładanie towarów,
-obsługa kasy fiskalnej (kasjer-sprzedawca),
-przyjmowanie towarów i sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniem(magazynier),
-prace porządkowe.
Wymagania:
- książeczka sanepidowska
Prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@frac.pl
Na aplikacji proszę o zamieszczenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z przepisami Ustawy z dnia10.05.2019r. o ochronie danych osobowych Dz U z 2018r. poz. 1000)
Administratorem Danych jest Frac Bis sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-414 Warszawa, ul. Orłowicza 8/6 Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 177... Pokaż