Pisanie i korekta prac, tłumaczenia

Data dodania: 19 wrzesień 2014Ogłoszenie: 689
Pisanie i korekta prac, tłumaczenia
  • Pisanie i korekta prac, tłumaczenia - zdjęcia

Szeroki zakres profesjonalnych usług: Pisanie i korekta. Języki obce i tłumaczenia.

Studencie i uczniu!
Masz mnóstwo powodów, by nie napisać swojej pracy. Lub nie rozwiązać zadania. Natłok nauki, zadań do rozwiązania, egzaminy lub sprawdziany, kartkówki itp. Napisanie dobrego wypracowania czy pracy zaliczeniowej wymaga nie tylko znajomości tematyki (np. książek specjalistycznych, lektur), ale też wyboru najodpowiedniejszej formy wypowiedzi (esej, rozprawa naukowa, list, opowiadanie, prezentacja itp.). Poza tym trzeba jeszcze myśleć o stylistyce, bogatym słownictwie, ortografii i – co bywa niezmiernie trudne – być pomysłowym. Wielu z Was musi stworzyć coś po angielsku lub niemiecku (wypracowanie, zadanie domowe). Tych, którzy nie lubią pisać, takie zadanie zdecydowanie przerasta. Moim hobby od zawsze było pisanie: w dzieciństwie pisałam wiersze, w liceum uwielbiałam język polski i język angielski, ukończyłam studia polonistyczne broniąc pracę magisterską na ocenę bardzo dobrą, zostałam dziennikarką prasową i nauczycielką. Piszę, bo lubię. Napiszę to, o co mnie poprosisz – w sposób twórczy, oryginalny i poprawny. Podejmę się także korekty stylistycznej i merytorycznej gotowej już pracy. Podejmę się tematyki związanej z tym, czego uczysz się w szkole, na studiach i nie tylko. Otoczyłam się profesjonalistami w swoich dziedzinach. Ja i mój zespół pomożemy też w zadaniach z języków obcych, matematyki i fizyki.

Dlaczego warto nam zaufać?
1. Klient zamawiający naszą usługę sam może określić koszty, jakie chce ponieść. Przejrzysty cennik pozwala Państwu samodzielnie określić długość napisanej pracy, a tym samym jej cenę. Dostosujemy się do życzenia Zamawiającego.
2. Wpłacona nam kwota jest w całości i bezdyskusyjnie zwracana w przypadku nie wywiązania się z napisania tekstu w terminie.
3. Klient samodzielnie określa termin oddania pracy, a naszym zadaniem jest się do tego bezwzględnie dostosować. 

 Kontakt : pisanie.na6@gmail.com

Oferta:
1. Profesjonalne pisanie różnorodnych prac z różnych dziedzin wiedzy:
prezentacje maturalne,
prace zaliczeniowe,
referaty,
rozprawy i rozprawki,
wypracowania,
eseje,
sprawozdania,
opowiadania,
teksty i ćwiczenia w językach obcych,
bibliografie,
konspekty i plany,
analizy,
badania naukowe,
zebranie i przesłanie materiałów niezbędnych do naukowego opracowania tematu – kserokopie,
opracowanie naukowe wybranego tematu,
inne wybrane przez Klienta
2. Korekta:
Poprawianie prac licencjackich, magisterskich, doktoratów (poprawność językowa, spójność logiczna i merytoryczna).
Korekta językowa i stylistyczna dowolnych tekstów (udoskonalenie tekstu pod względem językowym, poprawienie stylistyki).

3. Prace, różnorodne zadania domowe i tłumaczenia z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i innych języków.
4. Rozwiązywanie zadań z matematyki i fizyki online.
5. Korepetycje przez Skype (język polski, język angielski, matematyka)

Mamy zwyczaj pisać swoje prace w taki sposób, by nauczyciele i wykładowcy nie mieli wątpliwości, że słowa które czytają są słowami młodych, ciekawych świata ludzi, dla których napisanie tekstu jest pretekstem do opowiedzenia również czegoś o sobie, pokazania własnego spojrzenia na świat i na literaturę.
Pisząc, korzystamy z bogatej literatury specjalistycznej. Posługujemy się odpowiednim dla tematyki i poziomu słownictwem oraz stylem. W przypadku prac, w których konieczne jest wykonanie bibliografii, przypisów, spisu treści, planu wypowiedzi, wszystkie te elementy sporządzamy zgodnie z wymaganiami klienta.
Kontakt : pisanie.na6@gmail.com 
Nasza strona: www.pisanie-prac-na6.blogspot.com

 Jeśli chcesz zapoznać się z napisanymi przez nas tekstami, wejdź na stronę internetową, na której znajdują się nasze własne autorskie artykuły. Dzięki temu sam możesz ocenić, czy odpowiada Ci nasz styl pisania. Dowiesz się tam także czegoś więcej o nas i tym, co nas interesuje. Przestaniemy zatem być dla Ciebie anonimowi.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena za darmo
Kategoria: Nauka
Typ oferty: Pisanie prac
Lokalizacja: Łódź
Wyświetleń: 2381

Najczęściej oglądane:

warszawalokalnie.pl ogłoszenia Warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Łódźlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.