pisanie prac biologia, zootechnika, leśnictwo, rolnictwo, biotechnologia

Data dodania: 27 maj 2019Ogłoszenie: 10187
pisanie prac biologia, zootechnika, leśnictwo, rolnictwo, biotechnologia
  • pisanie prac biologia, zootechnika, leśnictwo, rolnictwo, biotechnologia - zdjęcia

Od lat zajmujemy się profesjonalną redakcją oraz pomocą w przygotowywaniu wszelkiego rodzaju prac zaliczeniowych, licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz dysertacji doktorskich w zakresie biologii i nauk pokrewnych (zootechnika, biotechnologia, nauki medyczne, rolnictwo, leśnictwo, rybactwo, etc.). Realizujemy również zlecenia dotyczące redagowania publikacji naukowych w językach obcych oraz pomocy w przygotowywaniu projektów praktycznych. Podejmiemy się także korekty językowej, merytorycznej i typograficznej każdego tekstu napisanego po polsku oraz pomożemy przygotować się do egzaminu magisterskiego. Na życzenie przeszukujemy także naukowe bazy danych i gromadzimy literaturę naukową.
Nasza oferta dotyczy konsultacji w następujących zakresach:
- oryginalności;
- jakości merytorycznej i stylistycznej;
- układu logicznego i struktury tekstu;
- analizy statystycznej;
- prezentacji danych oraz sposobu prowadzenia dyskusji;
- bibliografii.
Jesteśmy doskonale zorientowani w realiach tworzenia prac z zakresu szeroko rozumianej biologii, dlatego każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Nigdy nie powielamy tekstów, a każda praca może być sprawdzona dowolnym programem antyplagiatowym - gwarantujemy jej oryginalność, niepowtarzalność oraz pełną anonimowość naszych Zleceniodawców.
Nasz zespół autorski stanowią fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu badań naukowych, zajęć dydaktycznych oraz przygotowywania wszelkiego rodzaju publikacji naukowych oraz popularnonaukowych w zakresie biologii. Gwarantujemy, że realizacją Twojego zlecenia zajmie się osoba co najmniej z tytułem doktora oraz kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy naukowej.
Ze względu na różnorodność i skomplikowanie zagadnienia, koszt i czas realizacji zlecenia jest zawsze ustalany indywidualnie.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 730... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 17 )

Cena 1zł
Kategoria: Nauka
Typ oferty: Pisanie prac
Lokalizacja: Łódź
Wyświetleń: 118

Najczęściej oglądane:

warszawalokalnie.pl ogłoszenia Warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Łódźlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.