PRACOWNIK BIUROWY!

Data dodania: 20 wrzesień 2017Ogłoszenie: 6321
  • PRACOWNIK BIUROWY! - zdjęcia

Firma SZADO ŁÓDŹ Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY
Aplikując proszę podać dokładnie stanowisko zatrudnienia.

Termin rozpoczęcia pracy : OD ZARAZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawcę,
- raportowanie realizacji zadań,
- obsługa urządzeń biurowych,
- nadzór nad dokumentami firmowymi,z którymi pracownik ma styczność oraz ich odpowiednie zabezpieczenie,
- odbieranie połączeń telefonicznych wraz z rozmową i kierowanie ich do odpowiednich organów w firmie,
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

WYMAGANIA:
- kreatywność i umiejętność właściwej oceny sytuacji,
- umiejętność obsługi komputera,
- umiejętność pracy w zespole,

ZAPEWNIAMY:
- interesującą pracę w nowoczesnej firmie mającą silną pozycję na rynku,
- zatrudnienie w formie : UMOWA O PRACĘ,
- szkolenia,
- niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon komórkowy

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu:
536 - 318 - 811

Proszę o dopisanie klauzury:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aktualnych w związku z naborem, dla potrzeb niezbędnych do jego realizacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz ustawę z dnia 21.11.2008 o pracownikach samorządowych ( Dz. U. Z 2008 r. Nr 223, poz. 1458 z późniejszymi zmianami).

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 536... Pokaż