Pracownik Transportu Wewnętrznego

Data dodania: 12 kwiecień 2016Ogłoszenie: 2377
  • Pracownik Transportu Wewnętrznego - zdjęcia

Firma Balans Poland (Agencja Pracy - 5177) poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Zadania:
- Prace magazynowe z wykorzystanie wózków widłowych
- Załadunek/rozładunek towarów
- Współpraca ze stanowiskami produkcyjnymi
- Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz w części magazynowej

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na wymienionym stanowisku
- Uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi (II WJO)
- Aktualne psychotesty
- Gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym

Oferujemy:
- umowę o pracę (początkowo przez Balans Poland, docelowo bezpośrednio przez Naszego Klienta)
- stawkę godziną + premię frekwencyjną
- dodatek 50% do każdej godziny przepracowanej w weekend

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swojego CV.
Informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 512... Pokaż